Diskusní fórum

Datum 14.08.2009

Vložil Luxo

Titulek Termin nahradneho zapasu

Odpovědět

Zdravim,

Vedenie Mhk Luxici, sa chce ospravedlnit za neprijemnost spôsobenu zlym naplanovanim zapasov.
Chcel by som poziadat o zmenu terminu a to z dna 15.8 na 17.8, 21.8, 26.8.. Vsetko urci priebeh play-off. na vsetky tieto dni odosielam vyzvy, po odohrani zapasu ich mazem.

Poprosim Vedenie ligi a samotneho manazera o suhlas.
Vdaka

Datum 14.08.2009

Vložil rostar

Titulek Re: Termin nahradneho zapasu

Odpovědět

Pokud si spolu naplánujete zápas na náhradní termín a odehrajete ho do konce soutěže, tj. do 26.8., tak proti tomu vedení soutěže vůbec nic nenamítá :-)

Datum 14.08.2009

Vložil Luxo

Titulek Re: Re: Termin nahradneho zapasu

Odpovědět

V poriadku,

Cakam este na vijadrenie Tymu Oldman.
Vizvy su odoslane.

Vdaka

Datum 12.08.2009

Vložil rostar

Titulek PL na facebooku

Odpovědět

https://www.facebook.com/pages/Prazdroj-liga/113609919601

Datum 11.08.2009

Vložil Fidzi

Titulek přihlášení do turnaje

Odpovědět

Zdravím, je ještě volné místo v turnaji?
HC Birell Blatná

Datum 11.08.2009

Vložil rostar

Titulek Re: přihlášení do turnaje

Odpovědět

Jak je uvedeno v článku na úvodní stránce, tak složení pro 7. ročník je už kompletní. Kdyby došlo ke změnám před 8. ročníkem, tak dáme vědět.
Díky za zájem.

Datum 09.08.2009

Vložil Luxo

Titulek Dalsi rocnik

Odpovědět

Zdravim Vas.. Chcem len potvrdit ucast v dalsom rocniku ak mi bude ponuknuta :-)))

Datum 09.08.2009

Vložil rostar

Titulek Re: Dalsi rocnik

Odpovědět

Jasný, díky za zájem, počítáme s Tebou.

Jinak, sem zvědavej na dnešní bitvu o poslední volný místo ve finálový skupině. Hodně štěstí!

Datum 08.08.2009

Vložil Plzáci

Titulek Konec Plzáků v Prazdroj Lize

Odpovědět

Už delší dobu mě hokej liga nebaví, odráží se to i v mém postavení v deváté lize a dohraji tento ročník a možná ještě zkusím dalším ročník asi už v deváté lize......Nicméně pak končím.A nyní dohraji tento ročník prazdroj ligy a další již nezačnu.Nemá to již pro mě význam.Moc rád jsem s Vámi hrál a pro moje hráče to byla čest!!!

Datum 10.08.2009

Vložil Pepka

Titulek Re: Konec Plzáků v Prazdroj Lize

Odpovědět

Tak to je škoda. Souboje Plzáků a Hudčic vždycky měly pěknej náboj a mejm klukům budou tyhle dramata chybět. Hodně štěstí v dalších manažerskejch kariérách, bejku:-)

Přidat nový příspěvek