Diskusní fórum

Datum 30.10.2009

Vložil Pepka

Titulek Re: a ještě jedna gratulace

Odpovědět

Díky moc! Věřim, že v následující sezóně Hudčice nezklamou a budou ve vyšší soutěži dělat Prazdroj lize dobrou reklamu.

Datum 01.11.2009

Vložil kozo.roh

Titulek Re: a ještě jedna gratulace

Odpovědět

Připojuji se ke gratulaci a přeji hodně štěstí ve IV.lize. Po sezóně v VI.lize jsem si uvědomil, jak je daleko pro mě liga pátá... A liga čtvrtá je tedy kdesi někde daleko, až za kopci :-)

Datum 21.10.2009

Vložil rostar

Titulek gratulace

Odpovědět

Gratuluju týmům Jägermeister Pardubice a HC Tukani k udržení VI.32 ligy!!!

Datum 22.10.2009

Vložil kozo.roh

Titulek Re: gratulace

Odpovědět

Díky :-). O Tukany jsem měl tedy trochu strach, ale poslední zápas zvládli skvěle :-)

Datum 22.10.2009

Vložil zdendysz

Titulek Re: Re: gratulace

Odpovědět

Díky! Je to tak, bylo to těsný, ale nakonec sme to zvládli. Doufám, že příští sezonu to bude víc v klidu.

Datum 20.10.2009

Vložil kozo.roh

Titulek Čestné uznání

Odpovědět

Ahoj, ač nehraji Prazdroj ligu, sleduji ji už velmi pečlivě a těším se vždy na nové příspěvky. Stránky ligy jsou senzační a neustále mě tu překvapují další a další vychytávky a jelikož tuším co práce a času se za tím skrývá, uděluji vám čestné jednání a připíjím Jägermeisterem na Vaše zdraví. Díky rostarovi, za to že mě pozval do příštího ročníku :-)

kozo.roh, manažer IHC Jägermeister Pardubice (https://sites.google.com/site/kozoroh1/)

Datum 20.10.2009

Vložil kozo.roh

Titulek Re: Čestné uznání

Odpovědět

mělo tam být samozřejmě čestné uznání místo jednání :-)

Datum 20.10.2009

Vložil kozo.roh

Titulek Re: Re: Čestné uznání

Odpovědět

Vlastně spíš kozoroží než čestné :-)

Datum 20.10.2009

Vložil rostar

Titulek Re: Čestné uznání

Odpovědět

Velký díky! Takový uznání potěší.
Nás, co se o soutěž staráme, zase těší, že pozvánku do soutěže přijal tak spolehlivý a do hry zapálený manažer, jakým bezesporu kozo.roh je! :-)
Hodně štěstí v Prazdroj lize. Snad se ti v ní bude líbit.

Datum 20.10.2009

Vložil rostar

Titulek Re: Re: Čestné uznání

Odpovědět

Ještě doplním, že ono kozoroží uznání, které nám kozo.roh udělil je zveřejněno v sekci Fotogalerie.

Přidat nový příspěvek