Diskusní fórum

Datum 14.07.2009

Vložil rostar

Titulek Dovolená

Odpovědět

Přátelé, vzhledem k tomu, že všichni, kteří se starají o tyto stránky budou od soboty týden na dovolené, tak nedojde k aktualizaci stránek po 7. a 8. kole. Vše napravíme po návratu další víkend. Díky za pochopení.

Datum 06.07.2009

Vložil Peta - Ton boys

Titulek Rozlouceni

Odpovědět

Vážení manažeři,

touto cestou bych Vám chtěla sdělit a oznámit, že se touto sezonou tým Ton Boys loučí a že nadále již pokračovat kluci v krutých bojích nebudou. Týmu se poslední dobou nedařilo, špatné výkony a ani jednou finálová čtyřka, takže jsem se rozhodla ukončit svou manažerskou kariéru :o)))

Věřím, že se ještě uvidíme na pivku po sezóně a doufám, že se Ton boys aspoň letos rozloučí statečně :-)

Děkuji Všem za účast, bylo mi ctí, děkuji za zábavu, za drsné porážky :o) a za to, že jsem potkala tak úžasné manažery!!

Přeji Vám do bojů a budoucnosti hodně manažerských úspěchů a titulů.

Peťa

Datum 07.07.2009

Vložil rostar

Titulek Re: Rozlouceni

Odpovědět

Velká škoda! O to větší, že jde o tým, který je účastníkem od založení soutěže.
Doufejme, že najdeme adekvátní náhradu. Hlavně, co se spolehlivosti týče.

Datum 07.07.2009

Vložil Pepka

Titulek Re: Rozlouceni

Odpovědět

A není to příliš ukvapený rozhodnutí takhle na začátku sezóny? Třeba Ton Boys tuhle sezónu první čtyřku urvou...

Datum 07.07.2009

Vložil Peta

Titulek Re: Re: Rozlouceni

Odpovědět

Myslis? tak co to mela znamenat ta sedmicka od Hudcic? :)

Datum 07.07.2009

Vložil Pepka

Titulek Re: Re: Re: Rozlouceni

Odpovědět

Na debakly od Hudčic si už vsichni dávno zvykli a pro Ton Boys zápasy s mýma hovadama ani nemusí být nejdůležitější. Na tvym místě by mi štvaly ztráty s oldmanem a Ufonama. To jsou zápasy, který se pro postup do finálový skupiny musejí vyhrávat!

Datum 28.06.2009

Vložil rostar

Titulek rekordní návštěva

Odpovědět

Tak koukám, že se po postupu rozrostla fanouškovská základna v Hudčicích a hned v 1. kole z toho máme novej rekord v počtu diváků na zápase. 5 756 je vskutku parádní návštěva. Gratuluju do Hudčic!

Datum 28.06.2009

Vložil Pepka

Titulek Re: rekordní návštěva

Odpovědět

Díky za gratulaci. Nemůžu uvěřit svym očim. Ještě v redakci nezaschnul virtuální inkoust z článku o statistikách minulýho ročníku a už se přepisujou rekordy:-)

Datum 28.06.2009

Vložil rostar

Titulek Re: Re: rekordní návštěva

Odpovědět

Ony všechny zápasy 1.kola měly výborný návštěvy. Průměr přes 4500 divaků sme ještě v žádnym kole určitě neměli.

Datum 26.06.2009

Vložil rostar

Titulek tipovačka

Odpovědět

Koukám, že v anketě projevilo 5 manažerů zájem o tipovačku i v dalším ročníku, ale den před startem tipy žádný... :-)

Přidat nový příspěvek