Diskusní fórum

Datum 21.06.2009

Vložil rostar

Titulek obsazený kalendář Luxiků

Odpovědět

Luxo, prosím o zrušení zápasu, který máš naplánovaný na neděli 28.6., abych mohl odeslat výzvu. Díky

Datum 21.06.2009

Vložil Luxo

Titulek Re: obsazený kalendář Luxiků

Odpovědět

Ospravedlnujem sa za chybu v planovani zapasov.. Uz je vsetko v poriadku.. Drzim vsetkym palce :-))

Datum 18.06.2009

Vložil rostar

Titulek gratulace

Odpovědět

Tak nám v poslednim kole FS vyšly zápasy tak, že jsme si to rozdali o titul a druhá dvojice o 3.místo. V těchto zápasech se radovali favorité, takže posílám do Hudčic gratulaci k titulu v 5.ročníku a do Tukanova gratuluju k bronzovým medailím.

Datum 18.06.2009

Vložil Pepka

Titulek Re: gratulace

Odpovědět

Děkuji moc za gratulaci. Musim říct, že se mi teď úvodní stránka líbí tak nějak víc:-) Dnešnim dnem se završila pro Hudčice naprosto mimořádně úspěšná sezóna. Nejenže po druhý v historii dobyly titul v prestižní Prazdroj lize, ale i vybojovaly postup do 6. ligy. Díky všem za skvělý zápasy a celej ročník. Doufám, že se v hojnym počtu setkáme příští pátek na zasedání!

Datum 19.06.2009

Vložil zdendysz

Titulek Re: gratulace

Odpovědět

I já se připojuji ke gratulaci pro HC Karhu a samozřejmě gratulace do Plzně za druhé místo.

Datum 21.06.2009

Vložil luxo

Titulek Re: gratulace

Odpovědět

Taktiez vsetkym gratulujem a najme uradujucemu majstrovi...

Datum 15.06.2009

Vložil Pepka

Titulek Zasedání manažerů

Odpovědět

Ahoj všichni, jak už jsme se v předchozí diskusi shodli, 26.6. uspořádáme další zasedání manažerů.
Je už nejvyšší čas zamluvit hospodu, proto bych chtěl všechny manažery, kteří se hodlají zúčastnit, aby do diskuse napsali svůj návrh na místo konání.
Já osobně jsem opět pro PUB.

Datum 15.06.2009

Vložil rostar

Titulek Re: Zasedání manažerů

Odpovědět

Klidně PUB a nebo i nějaká jiná hospoda s dobrym pivkem a jídlem :-)

Datum 11.06.2009

Vložil Pepka

Titulek děkovačka do Plzně

Odpovědět

Chtěl bych touhle cestou poděkovat Rosťovi:
1) za skvělý zastupování funkce manažera Hudčic v době mojí dovolený. Výsledky v lize i postavení v tabulce finálový skupiny PL hovoří za vše!
2) za výjimečnej zápas Plzeň-Hudčice. Rekordní návštěva v historii PL 5675 diváků přinesla do hudčický pokladny astronomickou sumu 1 276 875,--

Datum 12.06.2009

Vložil rostar

Titulek Re: děkovačka do Plzně

Odpovědět

1) bylo mi ctí a zaroveň to pro mě byla obrovská zkušenost vést takový tým plný hvězd a nepatrně tak přispět k postupu do 6.ligy - takže velká gratulace do Hudčic. Stejnou gratulaci posílám i Tukanům - v příští sezóně budou v PL minimálně 2 šestiligové týmy.
2) musím souhlasit, že zápas 3.kola FS Plzeň-Hudčice byl naprosto výjimečný, prostě reklama na hokej. Diváci si užili 78 minut skvělého hokeje, ve kterém se skóre přelévalo ze strany na stranu a padlo celkem 13 branek. Při pohledu na rekordní návštěvu musim poděkovat fanouškům Hudčic, kteří přispěli k výborné atmosféře v aréně. Tak doufám, že tradice hudčických výjezdů na Plzeň bude pokračovat i v budoucnu. V pivovaru už od vedení našeho klubu očekávají rozpis nového ročníku, aby se připravili na den, kdy zas v Plzni přivítáme Hudčice :-)

Přidat nový příspěvek