Historie

 

 

Nejúspěšnější týmy Prazdroj ligy:

 Tým Vítěz 2. místo 3. místo
HC Mladý Smolivec 14 16 11
Snail Hunters 10 6 1
Tukani 8 4 7
HC Pilsner Urquell Košutka 7 3 2
HC Karhu Hudčice 5 4 6
HC Fifejdští Havrani 2 5 3
HC Ohrazenice 2 3 2
JZD Neveklov 2 1 2
HC Vlkovice 2 1 0
HC Kometa Brno 2 0 1
HC Patin Panthers™ 1 2 3
HC Resii 1 1 4
R.B.H 1 0 1
HC PRAGUE KINGS 0 4 8
Prague Doctors 0 2 1
HC Kelts Blatná 0 2 1
HC Kluky 0 2 0
KZN Doubravka 0 1 0
Plzáci 0 0 4

 

Medailisté v jednotlivých ročnících

Ročník 1. místo 2. místo 3. místo
57 HC P. U. Košutka HC Mladý Smolivec HC Kelts Blatná
56 HC P. U. Košutka Snail Hunters HC Fifejdští Havrani
55 Snail Hunters HC P. U. Košutka HC Mladý Smolivec
54 HC P. U. Košutka HC Ohrazenice HC Mladý Smolivec
53 Snail Hunters HC Ohrazenice HC P. U. Košutka
52 HC P. U. Košutka Snail Hunters HC Ohrazenice
51 HC Ohrazenice HC P. U. Košutka HC Mladý Smolivec
50 HC Ohrazenice HC Kelts Blatná JZD Neveklov
49 HC P. U. Košutka Tukani HC Ohrazenice
48 HC P. U. Košutka HC Ohrazenice HC PRAGUE KINGS
47 HC P. U. Košutka HC Mladý Smolivec HC Resii
46 R.B.H JZD Neveklov HC P. U. Košutka
45 JZD Neveklov HC P. U. Košutka HC PRAGUE KINGS
44 JZD Neveklov HC Mladý Smolivec HC PRAGUE KINGS
43 HC Fifejdští Havrani Snail Hunters HC Mladý Smolivec
42 HC Mladý Smolivec Snail Hunters HC PRAGUE KINGS
41 Snail Hunters HC Kelts Blatná HC Mladý Smolivec
40 HC Mladý Smolivec Snail Hunters HC PRAGUE KINGS
39 Snail Hunters HC Mladý Smolivec HC PRAGUE KINGS
38 HC Mladý Smolivec HC PRAGUE KINGS R.B.H
37 Snail Hunters HC Fifejdští Havrani HC Mladý Smolivec
36 Snail Hunters HC Fifejdští Havrani HC Mladý Smolivec
35 Snail Hunters HC Fifejdští Havrani HC Kometa Brno
34 HC Kometa Brno Snail Hunters HC Mladý Smolivec
33 HC Kometa Brno HC Fifejdští Havrani HC Mladý Smolivec
32 Snail Hunters HC Fifejdští Havrani Prague Doctors
31 Snail Hunters HC Resii HC PRAGUE KINGS
30 Snail Hunters HC PRAGUE KINGS HC Resii
29 HC Vlkovice HC PRAGUE KINGS HC Resii
28 HC Fifejdští Havrani Prague Doctors HC Resii
27 HC Resii Prague Doctors Tukani
26 HC Vlkovice HC Mladý Smolivec Snail Hunters
25 HC Mladý Smolivec HC Vlkovice HC Fifejdští Havrani
24 HC Mladý Smolivec KZN Doubravka Tukani
23 Tukani HC PRAGUE KINGS HC Mladý Smolivec
22 HC Mladý Smolivec HC Patin Panthers™ HC Fifejdští Havrani
21 Tukani HC Mladý Smolivec HC PRAGUE KINGS
20 Tukani HC Mladý Smolivec HC Patin Panthers™
19 Tukani HC Mladý Smolivec HC Patin Panthers™
18 Tukani HC Mladý Smolivec HC Karhu Hudčice
17 Tukani HC Mladý Smolivec HC Karhu Hudčice
16 HC Patin Panthers™ HC Kluky Plzáci
15 HC Mladý Smolivec HC Patin Panthers™ Tukani
14 HC Mladý Smolivec HC Kluky HC Patin Panthers™
13 HC Mladý Smolivec Tukani HC Karhu Hudčice
12 HC Karhu Hudčice HC Mladý Smolivec Tukani
11 HC Mladý Smolivec Tukani HC Karhu Hudčice
10 HC Mladý Smolivec Tukani HC Karhu Hudčice
9 HC Karhu Hudčice HC Mladý Smolivec Plzáci
8 HC Mladý Smolivec HC Karhu Hudčice JZD Neveklov
7 HC Karhu Hudčice HC Mladý Smolivec Tukani
6 HC Mladý Smolivec HC Karhu Hudčice Tukani
5 HC Karhu Hudčice HC Mladý Smolivec Tukani
4 Tukani HC Karhu Hudčice HC Mladý Smolivec
3 Tukani HC Mladý Smolivec HC Karhu Hudčice
2 HC Karhu Hudčice HC Mladý Smolivec Plzáci
1 HC Mladý Smolivec HC Karhu Hudčice Plzáci

 

Historická tabulka bodování Prazdroj ligy (po 54. ročníku)

  Jméno   Tým G A B  
1 Oskar Janoušek CZE HC Mladý Smolivec 92 374 466  
2 Karel Šmíd CZE HC Mladý Smolivec 324 94 418  
3 Gabriel Malý CZE HC Karhu Hudčice 145 219 364  
4 Hynek Hrdý CZE Snail Hunters 243 78 321  
5 Evžen Dvorský CZE Tukani 174 144 318  
6 Arnošt Červený CZE Snail Hunters 60 256 316  
7 Lukáš Procházka CZE HC Mladý Smolivec 24 290 314  
8 Michal Smrž CZE HC Mladý Smolivec 239 72 311  
9 Ondřej Králíček CZE HC Mladý Smolivec 233 75 308  
10 Lukáš Mašek CZE HC Mladý Smolivec 250 56 306  
11 Ondřej Linhart CZE Snail Hunters 200 99 299  
12 Martin Vondra CZE HC Mladý Smolivec 194 98 292  
13 Martin Pivoňka CZE HC Resii 178 110 288  
14 Everaldo Loureiro BRA Tukani 40 206 246  
15 Reijo Kivimaa FIN HC Mladý Smolivec 174 65 239  
16 Adam Moravec CZE HC Mladý Smolivec 30 208 238  
17 Oskars Ņikitins LAT Tukani 49 187 236  
18 Kvido Bureš CZE HC Mladý Smolivec 36 200 236  
19 Martin Stejskal CZE HC Karhu Hudčice 137 92 229  
20 Aimo Muttala FIN HC Mladý Smolivec 57 172 229  
21 Jindřich Dvořáček CZE HC Mladý Smolivec 60 164 224  
22 Julius Podzimek CZE HC Karhu Hudčice 123 98 221  
23 Ivan Danbaev KAZ HC Kelts Blatná 33 188 221  
24 Vlastislav Lukeš CZE Snail Hunters 43 177 220  
25 Oto Skalický CZE HC Mladý Smolivec 35 182 217  

 

Klub prazdrojligových kanonýrů (po 54. ročníku)

  Jméno   Tým Góly  
1 Karel Šmíd CZE HC Mladý Smolivec 324  
2 Lukáš Mašek CZE HC Mladý Smolivec 250  
3 Hynek Hrdý CZE Snail Hunters 243  
4 Michal Smrž CZE HC Mladý Smolivec 239  
5 Ondřej Králíček CZE HC Mladý Smolivec 233  
6 Ondřej Linhart CZE Snail Hunters 200  
7 Martin Vondra CZE HC Mladý Smolivec 194  
8 Martin Pivoňka CZE HC Resii 178  
9 Evžen Dvorský CZE Tukani 174  
  Reijo Kivimaa FIN HC Mladý Smolivec 174  
11 Bohuslav Řezníček CZE HC Mladý Smolivec 157  
12 Gabriel Malý CZE HC Karhu Hudčice 145  
13 Ondřej Vrabec CZE HC Mladý Smolivec 142  
14 Martin Kulhánek CZE Tukani 141  
  Servác Velebný SVK HC Karhu Hudčice 141  
  Pavel Vaverka CZE HC Mladý Smolivec 141
17 Martin Stejskal CZE HC Karhu Hudčice 137
18 Alexey Fonvizin RUS HC Pilsner Urquell Košutka 136
19 Hynek Kalivoda CZE HC Karhu Hudčice 127
20 Ezra Waldrop USA HC PRAGU KINGS 125
21 Jakub Hrdlička CZE HC Karhu Hudčice 124
22 Julius Podzimek CZE HC Karhu Hudčice 123
23 Viktor Kulik RUS HC PRAGUE KINGS 121
24 Tomáš Přikryl CZE Tukani 119
25 Leodegar Cioczek POL HC Resii 118
  Martin Hudeček CZE HC Mladý Smolivec 118
27 Michal Vondráček CZE Snail Hunters 115
28 Lukáš Zeman CZE HC Mladý Smolivec 114
29 Soběslav Kalous CZE HC Resii 113
30 Jan Přikryl CZE HC Patin Panthers™ 111
  Daniel Kovář CZE HC PRAGUE KINGS 111
32 Antonín Mencl CZE HC Mladý Smolivec 110
33 Marek Sedláček CZE HUD/SHP 107
34 Milán Czimer HUN Tukani 105
35 Avdo Šolaja BIH HC PRAGUE KINGS 104
36 Dominik Pospíchal CZE Snail Hunters 103
  Tomáš Fousek CZE HC PRAGUE KINGS 103  
38 Patrik Straka CZE HC Mladý Smolivec 102  
  Michael Pedersen DEN HC Kelts Blatná 102  
40 Daniel Míka CZE R.B.H 100  

 

Nejlepší nahrávači historie Prazdroj ligy (po 54. ročníku)

  Jméno   Tým Asist.  
1 Oskar Janoušek CZE HC Mladý Smolivec 374  
2 Lukáš Procházka CZE HC Mladý Smolivec 290  
3 Arnošt Červený CZE Snail Hunters 256  
4 Gabriel Malý CZE HC Karhu Hudčice 219  
5 Adam Moravec CZE HC Mladý Smolivec 208  
6 Everaldo Loureiro BRA Tukani 206  
7 Kvido Bureš CZE HC Mladý Smolivec 200  
8 Ivan Danbaev KAZ HC Kelts Blatná 188  
9 Oskars Ņikitins LAT Tukani 187  
10 Oto Skalický CZE HC Mladý Smolivec 182  
11 Vlastislav Lukeš CZE Snail Hunters 177  
12 Aimo Muttala FIN HC Mladý Smolivec 172  
13 Jindřich Dvořáček CZE HC Mladý Smolivec 164  
14 Martin Dočkal CZE HC Karhu Hudčice 161  
  Vavřinec Liška CZE HC Mladý Smolivec 161  
16 Tomáš Černý CZE HC Mladý Smolivec 154  
17 Jakub Cimrman CZE HC Karhu Hudčice 149  
18 Zdeněk Šimek CZE HC Resii 148  
  Oto Šmejkal CZE HC Mladý Smolivec 148  
  Lubor Suchánek CZE HC Mladý Smolivec 148