Diskusní fórum

Datum 14.11.2022

Vložil Gorberg-HC Ohrazenice

Titulek Re: fuj..

Odpovědět

.....jj....chtěli jsme doule ,ale už při porážce se Smolivcem jsem znejistěl . . .Bohužel to pro nás víkend vůbec nevyšel . . Jako záplatou nám může být alespoň historický postup do první ligy .

Datum 14.11.2022

Vložil kozo.roh (Snail Hunters)

Titulek Re: Re: fuj..

Odpovědět

Cože? První liga?

Datum 15.11.2022

Vložil Gorberg-HC Ohrazenice

Titulek Re: Re: Re: fuj..

Odpovědět

. . .však to bude jen na jednu sezonu . . . zas tak dobrý tým nemáme . . .

Datum 14.11.2022

Vložil kozo.roh (Snail Hunters)

Titulek Re: Re: fuj..

Odpovědět

Každopádně gratulujeme! A gratulace i ke stříbru v Prazdroj lize a také k "překvapivé" obhajobě zlata do Košutky.

Datum 13.11.2022

Vložil kozo.roh (Snail Hunters)

Titulek Získají Ohrazenice double?

Odpovědět

V dnešním zápase posledního kola si to rozdají v přímém souboji Ohrazenice s Košutkou o zlato. Ohrazenicím stačí bod, ale Košutka se určitě bude snažit o obhajobu titulu. V prvním vzájemném souboji ve finalové skupině porazila Košutka Ohrazenice až po samostatných nájezdech. Nepřímý souboj o bronz svede Mladý Smolivec s Pardubicemi. Kanci včera připravili Ohrazenice o oslavy titulu ve zdánlivě jednoznačném zápase, když nad nimi zvítězili 3:0. Ve hře o 3. místo jsou ale také Lovci šneků z Pardubic. A tak, vzhledem k rovnosti bodů i branek ve vzájemných zápasech, rozhodnou o posledním medailistovi oba zbývající zápasy. Máme se na co těšit!

Datum 24.10.2022

Vložil Gorberg-HC Ohrazenice

Titulek Nepřijatý zápas Agros

Odpovědět

Od HC Agros Vraný nemám stále přijatou výzvu na finálový zápas v Prazdroj Cupu

Datum 19.10.2022

Vložil Gorberg-HC Ohrazenice

Titulek nepřijatý zápas

Odpovědět

Nemám stále přijatý zápas od Keltů na tuto sobotu 22.10

Datum 03.10.2022

Vložil kozo.roh (Snail Hunters)

Titulek Kontumace osmifinále PC pro R.B.H

Odpovědět

Postoupil jsem zase omylem v Prazdroj Cupu do dalšího kola a tak osmifinále vyhrává kontumačně R.B.H a ve čtvrtfinále se tak střetne s vítězem zápasu Prague Kings v. Žalman Team

Datum 18.09.2022

Vložil Renatus

Titulek pozvání k dnešnímu utkání

Odpovědět

ahoj, do Košutky jsem poslala ve čtvrtek výzvu na dnešnímu utkání, ale stále bez odezvy, má někdo spojení na manažera pilsena? předem díky

Datum 16.09.2022

Vložil Kiras

Titulek Náhradní termín

Odpovědět

Ahoj,
v sobotu 17.9. jsme měli hrát s týmem HC Vlkovice-U23 zápas. Bohužel jsem nestihla zrušit naplánovaný přátelák a tak jsme se domluvili na náhradním termínu a to středa 21.9.
Děkuji

Přidat nový příspěvek