Diskusní fórum

Datum 27.02.2023

Vložil vlk

Titulek Prazdroj cup

Odpovědět

Zapomněl jsem na Prazdroj cup a mám nezrušitelný naplánový přátelák.
Prosím o kontumaci ve prospěch Tukanů.
Díky.

Datum 15.02.2023

Vložil kozo.roh (Snail Hunters)

Titulek Žalman team ve čtvrtfinále PC

Odpovědět

Žalman team postupuje přímo do čtvrtfinále Prazdroj cupu. Ne, že bychom se nechtěli utkat, ale trochu překvapivě se nám podařilo po několika prohrách postoupit přes třetiligový tým do dalšího kola Národního poháru. Teď nás čeká druholigový tým, ale budeme se snažit neprodat svoji kůži lacino.

Datum 21.01.2023

Vložil bacio00

Titulek pl a pc

Odpovědět

Tahate politiku do sportu je to smutne.

Datum 23.01.2023

Vložil Gorberg-HC Ohrazenice

Titulek bacio00

Odpovědět

. . .neřekl bych ,že jde o politiku (osobně politiku nesleduji a nevyhledávám) A touto formou Rusko nikdo nediskriminuje .Je to spíše "decentní" forma vyjádření nesouhlasu se současnou situací (KTERÁ SE DOTÝKÁ NÁS VŠECH !) . . . i Tebe . A smutné je možná to ,že jsou naopak tací ,jenž takový "akt" podporují . . .věř mi, tady touhle formou nikdo nikoho nepoškozuje . . .

Datum 23.01.2023

Vložil Pepka

Titulek Re: bacio00

Odpovědět

Naprosto přesně vyjádřeno. Díky!

Datum 06.02.2023

Vložil Rosta79

Titulek Re: pl a pc

Odpovědět

bacio00: Dovolím si poznámku. 25.ledna v bitvě u Bakhmutu padl (mimo jiné) Volodymyr Androschuk. Ukrajinský šampion v desetiboji do 20 let. Mohl se býval zúčastnit olympijských her v Paříži. Ale abychom "netahali politiku do sportu", tak se budeme koukat, jak si to na olympiádě pinkaj rusáci???

Datum 07.02.2023

Vložil Gorberg-HC Ohrazenice

Titulek pro bacio00

Odpovědět

. . . jen dodám . . . při OBRANĚ své rodné země . . . !

Datum 20.01.2023

Vložil Gorberg-HC Ohrazenice

Titulek označení "okupantů"

Odpovědět

. . .teda Rosťo . . . všiml jsem si toho až nyní (jak dlouho to je ?). . .ve statistikách nejsou ruští hráči označeni zkratkou příslušnosti . . Jsem rád, že se alespoň touto měrou připojuješ proti invazi na Ukrajinu (jestli je to tak). Díky chlape

Datum 20.01.2023

Vložil Rosta79

Titulek Re: označení "okupantů"

Odpovědět

S tim začal Pepka, kterej dělá statistiky druhý ligy. Takže děkujeme Pepovi!

Datum 19.01.2023

Vložil Rosta79

Titulek Gratulace

Odpovědět

V základní části 10 z 10, ve finálový skupině zatím 8 z 8. Ohrazenice neznají nic jiného, než vítězství. Tentokrát hodně suverénní jízda za titulem. Gratulujeme!

Přidat nový příspěvek