Diskusní fórum

Datum 19.01.2023

Vložil vlk

Titulek Re: Gratulace

Odpovědět

Parádní! Už to někdo zvládl bez ztráty bodu?

Datum 19.01.2023

Vložil Gorberg-HC Ohrazenice

Titulek Re: Gratulace

Odpovědět

. . . děkujeme Rosťo . . . každopádně se pokusíme jet stále na plný plyn . . . až do konce . Osobně děkuji za Tvé zvýšení aktivity na webovkách . . .JSME RÁDI, "KDYŽ TĚ TU MÁME"

Datum 20.01.2023

Vložil Rosta79

Titulek Re: Gratulace

Odpovědět

vlk: Minulý ročník měly Ohrazenice taky základní část 10 z 10. Ve finálový skupině pak ale 1 prohra v prodloužení v 5. kole a pak prohraná poslední dvě kola. Víc se k tomu zatím nikdo nepřiblížil.

Datum 14.01.2023

Vložil bacio00

Titulek pl a pc

Odpovědět

Prihlasujem sa do PL a PC

Datum 02.01.2023

Vložil zdendysz

Titulek Tukani

Odpovědět

Oba víkendové zápasy kontumačně v neprospěch Tukanů. Omlouvám se, úplně jsem HA o vánočním volnu vypustil...

Datum 01.01.2023

Vložil RBH

Titulek Zápas

Odpovědět

Žalman team ani obraz ani zvuk :-(

Datum 15.12.2022

Vložil bacio00

Titulek pc

Odpovědět

HC CHrudimska orlice zrus zapas na 21.12.22 nemozem ti poslat ziadost na zapas, HC Templars Kosice

Datum 15.11.2022

Vložil Gorberg-HC Ohrazenice

Titulek Gratulace

Odpovědět

Velká gratulace do Košutky . . .myslím,že sis pilsen kousal nehty do poslední chvíle . Bohužel se nám nevyvedly "JEN" poslední zápasy ,které rozhodly o vítězství Košutky. Podobně dopadl Smolivec,který nás obral předposlední zápas o body . .a to jsem si říkal,že budeme bojovat až do konce,aby to bylo fér. . . .Takže další gratulace posíláme za bronz Šnekům. . . .i čtvrtému Smolivci . . . už nyní se připravujeme/těšíme na další sezonu . . .vítězům zdar . . .štěstí porařeným . .

Datum 21.11.2022

Vložil pilsen

Titulek Re: Gratulace

Odpovědět

Díky :-)

Já hlavně vůbec nepočítal že bych mohl vyhrát :-)))

V 9.kole jsem s Blatnou dal vítězný gol až v 59.minutě, nebýt týhle haluze tak druhý den nebylo o co hrát..

No a pak jsme to nějak doklepali a dozdržovali do konce..

Ale skalp prvoligisty je cennej :-))

Takže gratulace k postupu do elity, to je pecka...

Datum 14.11.2022

Vložil Pilsen

Titulek fuj..

Odpovědět

fuj, to byla sprostá krádež už téměř jistého titulu Ohrazenicím... :-)

Přidat nový příspěvek