Diskusní fórum

Datum 18.04.2009

Vložil Milouš

Titulek Re: soupisky

Odpovědět

Čau Rosťo, tak jsem ti tam poslal soupisku příbramských zabijáků:-)

Datum 21.04.2009

Vložil Ton Boys

Titulek Re: soupisky

Odpovědět

Rosto, budes to mit zitra, driv jsem to nestihala.

Peta

Datum 13.04.2009

Vložil Luxo

Titulek Velka Noc

Odpovědět

Skace zajko malicky,stratil vsetky maslicky.Ved uz sibe od nedele,nema jedno vajce cele.Ozraty je ako svina,sibat triezvy,to je drina.

Peknu Velku Noc prajem...

Datum 12.04.2009

Vložil Pro manazera Rostu

Titulek :)))

Odpovědět

Rostiku, nebudeme to resit pres mistra Tukana a vyrovname se na pristim srazu, kdy ty budes hostit Ton Girl :)

Vsem preji krasne Velikonoce

Datum 12.04.2009

Vložil rostar

Titulek Re: :)))

Odpovědět

jj, vyrovnat to určitě musíme. A ještě jednou se omlouvám. Sem si to uvědomil až cestou domu, že sem platil nějak málo. To bylo tim umístěnim ve 4. ročníku. Sem pak místo účtu č.2 zaplatil ten s číslem 3 :-)))
Takže na příštím srazu pijou Ton Boys plzeň na Plzeň :-)

Datum 11.04.2009

Vložil Milouš

Titulek Gratulace

Odpovědět

Zdravím všechny a hlavně Tukany, který tímto gratuluji k obhajobě prvenství v Prazdroj lize. Už se těším na další utkání v následující sezoně a doufám, že se také zapojím do bojů o první místa. Letos jsem se jenom rozkoukával:-) Jinak se omlouvám za moji absenci na setkání managerů, ale byl jsem v práci...
Milouš

Datum 10.04.2009

Vložil Luxo

Titulek zmena mena

Odpovědět

Zdravim vas,
chcem teda oznbamit ze mala zmena mena mojho muzstva je uz na svete.MHk Luxici vznikli po tom, co sa mesto rozhodlo financovat vecsiu polovicu ako za uplynule sezony.Rozhodnutie padlo po tom, ako sa chlapci dokazali v play-off prebojovat do finale a to aj nasledne vyhrat.Dufame, ze nove meno prinesie len viac stastia do tymu a ze sa bude aj lepsie prezentovat v Turnaji Prazdroj ligy :-))
Vsetkym prajem teda vela uspechov do dalsej sezony a hlavne vela uspechov v osobnom zivote :-))

Manazer tymu

Lukas alias Luxo

Datum 10.04.2009

Vložil rostar

Titulek Re: zmena mena

Odpovědět

Díky, změnu beru na vědomí. Hned jdu přepsat losovací lístek se jménem tvého klubu :-)
A hodně úspěchů i tobě!

Datum 11.04.2009

Vložil zdendysz

Titulek Re: zmena mena

Odpovědět

Taky preju hodne uspechu v dalsi sezone a hlavne ti gratuluju k postupu do 7.ligy.

Datum 10.04.2009

Vložil Ton Boys

Titulek Gratuluji!!

Odpovědět

bratranku! Gratuluji ti k vitezstvi a ke skvelemu vykonu!

Přidat nový příspěvek