Diskusní fórum

Datum 28.05.2009

Vložil rostar

Titulek setkání č.5

Odpovědět

Přátelé, jelikož se nám blíží konec základní části, je potřeba začít plánovat naše další setkání, které by mělo následovat ihned po skončení 5.ročníku. Jenže, jak většina z vás ví, tak v období, kdy bude PL vrcholit mě čeká vstup mezi ženatý (konkrétně 13.6.). PL končí ve středu 17.6., tak se nabízí hned pátek 19., jenže to se budu teprve vracet z dovolený a tak teda navrhuju setkání na následující pátek, tedy na 26.června (těsně před sobotním startem dalšího ročníku). Co vy na to? Dejte vědět, jestli se vám to hodí, popřípadě navrhněte jiný, vhodnější termín. Díky R.

Datum 29.05.2009

Vložil zdendysz

Titulek Re: setkání č.5

Odpovědět

Já bych byl pro.

Datum 29.05.2009

Vložil Pepka

Titulek Re: setkání č.5

Odpovědět

Jsem taky pro

Datum 31.05.2009

Vložil Peta Ton Boys

Titulek Re: setkání č.5

Odpovědět

ahoj Rostiku,
ja plne souhlasim se setkanim, pisu i za manazera Beranka, ale vim, ze jsem se na poslednim setkani treba s Tukany domlouvala, ze by bylo mozna se sejit nekde jinde? Napriklad nekde tam, kde by se dalo i zahopsat ci proste nejak pobavit?

Pokud nesouhlasite, nevadi, dorazime do Pubu, ale byla bych pro nejakou mensi zmenu :) pokud nechcete jit tam, kde se tancuje, tak treba aspon lepsi hospodu jako treba Potrefena Husa nebo neco takoveho, proste zmena :-)))))

Datum 28.05.2009

Vložil zdendysz

Titulek tak jak teda

Odpovědět

Tak mám takovej dojem, že se někteří manažeři nemůžou rozhodnout, jestli teda ty Tukani udělaji ten zlatej hattrick nebo ne :-) Nebo že by v anketě hlasovali i bývalý manažeři či někteří fanoušci :-)

Datum 28.05.2009

Vložil rostar

Titulek Re: tak jak teda

Odpovědět

No, taky mě překvapilo, že je tam už 10 hlasů, ale můžu ujistit, že z Plzně je tam jenom jeden.

Datum 28.05.2009

Vložil Pepka

Titulek Re: tak jak teda

Odpovědět

Musim se přiznat, že z Hudčic odešly dva hlasy. Kromě mě se vehementě dožadoval hlasování Servác Velebný, tak si chlapec taky zahlasoval:-)

Datum 28.05.2009

Vložil rostar

Titulek Re: Re: tak jak teda

Odpovědět

Kdybych nechal hlasovat hráče, tak je rázem 29 hlasů u NE :-)

Datum 28.05.2009

Vložil zdendysz

Titulek Re: Re: Re: tak jak teda

Odpovědět

U mě zase 24 ano :-) Je vidět, že Servác je už velká hvězda, která si všechno prosadí :-) To ani Evžen si tohle nedovolí ... :-)

Datum 29.05.2009

Vložil Pepka

Titulek Re: Re: Re: Re: tak jak teda

Odpovědět

To viš, 4 hvězdičky jsou 4 hvězdičky

Přidat nový příspěvek