Diskusní fórum

Datum 09.04.2009

Vložil OpiceJack

Titulek Gratulace

Odpovědět

Jako exmanager se připojuji k zástupu gratulantů a musím smeknout před výkony Tukanů.
Hodně štěstí Prazdrojlize i v novém ročníku, těším se na další skvělé výkony.

P.S. V pátek se těším na staré známé tváře. Doufám, že vás po letech ještě poznám.

Datum 09.04.2009

Vložil zdendysz

Titulek díky všem

Odpovědět

Děkuji všem za gratulace. Rozhodl jediný bod, takže hudčický hráči můžou být na svůj výkon ve finálový části určitě hrdý. Jen mě mrzí návštěvy v Tukan areně v průběhu celého ročníku. Hráči si určitě zasloužili větší podporu diváků.

Datum 09.04.2009

Vložil rostar

Titulek gratulace

Odpovědět

Gratulace i z Plzně! Nejen proti mejm klukům letost předvedli Tukani svou sílu (když všechny 4 vzájemný zápasy vyhráli).
Na zítrejším srazu tak bude největší hvězdou manažer zdendysz - dvojnásobný mistr Prazdroj ligy a zároveň nejúspěšnější manažer ligy :-)

Datum 09.04.2009

Vložil luxo

Titulek gratulacia

Odpovědět

Gratulujem Tukanom, zasluzeny titul!!

Datum 09.04.2009

Vložil Plzáci

Titulek titul

Odpovědět

taky bratránku připojuji gratulaci k obhajobě titulu v dalším ročníku prazdroj ligy!!!!congratulations, great job sparťane!!!

Datum 09.04.2009

Vložil Pepka

Titulek gratulace Tukanům

Odpovědět

Gratuluju Tukanům k obhajobě titulu! Musim uznat, že za vyhranou základní část a skvělej závěr si titul určitě zaslouží!
Pro Hudčice zlato neviselo vysoko. Ještě dlouho po závěrečný siréně v zápase s luxikama seděli hráči zklamaně v kabině a tiše debatovali o tom, proč se nepodařilo vyhrát. Každopádně čas brzo ukáže, že druhé místo v tomto ročníku je určitě úspěchem.

Datum 05.04.2009

Vložil Pepka

Titulek Zápas týdne

Odpovědět

Tak nevim, jestli o zápasu týdne nebylo rozhodnuto nepatrně unáhleně. Zápas Plzně s Hudčicema sice byl mimořádně kvalitní a dramatickej, ale možná se mělo vzít v úvahu, že nadcházející souboj Hudčic s Tukanama může hodně ale hodně napovědět o celkovym vítězi tohoto ročníku:-)

Datum 05.04.2009

Vložil rostar

Titulek Re: Zápas týdne

Odpovědět

Jo jo, nejenže napovědět, ale i rozhodnout už může dnešní zápas mezi Hudčicema a Tukanama. Ale zápasy a hráče týdne jsem v závěrečný fázi soutěže rozdělil po dvou kolech a tak neplatí týdenní interval. Zápas PLZ-HUD byl zvolen ze zápasů 3. a 4. kola (jak je u něj napsáno). Další zápas bude vybrán ze zápasů 5. a 6. kola (takže tam se může objevit bitva Hudčic a Tukanů o vítězství).

Datum 05.04.2009

Vložil Pepka

Titulek Re: Re: Zápas týdne

Odpovědět

Tak už je mi to jasný. Nevšimnul jsem se tý závorky:-) Samozřejmě o výběru zápasu týdne už žádný pochybnosti nemám:-)

Datum 27.03.2009

Vložil Plzáci

Titulek 5.ročník

Odpovědět

ahojky samozřejmě Plzáci se hlásí do dalšího ročníku.....

rosťo ta tvá plzeň dneska končí, a my slávisti budem první finalisté......

kdo umí ten umí

Přidat nový příspěvek