Diskusní fórum

Datum 18.10.2023

Vložil bacio00

Titulek pl a pc

Odpovědět

prihlasujem kosice do novej sezony PLaPC

Datum 18.10.2023

Vložil Pepka

Titulek Zápas o 9. místo 22.10.

Odpovědět

Ahoj, Fifejdští Havrani mají na neděli 22.10. naplánovaný jiný přátelák. Zápas číslo 2 série o 9. místo je tedy v ohrožení. Psal jsem i do pošty týmu na stránkách HA.

Datum 23.10.2023

Vložil Renatus

Titulek Re: Zápas o 9. místo 22.10.

Odpovědět

Moje pochybení, omlouvám se a přijímám trest v podobě kontumace ve prospěch soupeře.

Datum 22.09.2023

Vložil kozo.roh

Titulek Statitiky U23

Odpovědět

V kanadském bodování obránců Ladislav Krupka nepatří nám, ale Vlkovicím.

Datum 18.09.2023

Vložil Gorberg-HC Ohrazenice

Titulek (ne)přijetí zápasu

Odpovědět

...nemám přijatý zápas PC na středu 20.9 od HC chrudimská orlice - poslední přihlášení má 6.9

Datum 18.09.2023

Vložil kozo.roh

Titulek Re: (ne)přijetí zápasu

Odpovědět

přijato

Datum 24.08.2023

Vložil bacio00

Titulek pl a pc

Odpovědět

Prihlasujem HC Kosice do novej sezony PL a PC Dakujem

Datum 21.08.2023

Vložil kozo.roh (Snail Hunters)

Titulek Gratulace Ohrazenicím k obhajobě titulu!

Odpovědět

Velká gratulace míří z Pardubic do Ohrazenic k obhajobě zlatých medailí a také po dlouhé době k bronzu Pražským králům!

Datum 21.08.2023

Vložil kozo.roh

Titulek Re: Gratulace Ohrazenicím k obhajobě titulu!

Odpovědět

Je pravda, že poslední zápas jsem si představoval trochu jinak. Nezkontroloval jsem si sestavu před zápasem a tak místo zraněných hráčů nastoupili dva naši brankáři do útoku první lajny spolu s obráncem Kosíkem. I když na bránu soupeře vyslali dohromady 12 střel z celkového počtu 16, žádný gól se jim nepodařilo vstřelit. Přeci jen tou širokou hokejkou není lehké zamířit. Ale bylo by to hezké, kdyby si nejlepší brankář týmu Velázquez připsal první mexický vstřelený gól v Prazdroj lize :-)
P.S. Tedy nevím přesně jestli v historii ještě nějaký Mexičan hrál?

Datum 23.08.2023

Vložil Rosta79

Titulek Re: Re: Gratulace Ohrazenicím k obhajobě titulu!

Odpovědět

A to tě z klubu ještě nevyhodili? Tohle udělat se sestavou v zápase, kdy jde o titul, to musí mít fanoušci radost ještě teď. :-)))
Jinak gratulace všem medailistům.
K těm Mexičanům. Není to v PL nijak vzácná věc. Jen v tomto ročníku jich v poli nastupovalo šest (včetně tvého golmana).
Ještě dodám, že jsou konečně dodělaný statistiky právě skončenýho ročníku. Moc to v druhý polovině sezony nešlo. To víte, léto.

Přidat nový příspěvek