Finálová skupina

1. kolo, sobota 11.5.2019

Domácí Hosté     diváků
HC Pilsner Urquell Košutka HC Kelts Blatná 8:4 (5:0, 1:1, 2:3) 8 964
HC Mladý Smolivec HC Fifejdští Havrani 5:0 (0:0, 4:0, 1:0) 8 374
HC Ohrazenice Snail Hunters 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) 8 919

 

2. kolo, neděle 12.5.2019

Domácí Hosté     diváků
HC Kelts Blatná Snail Hunters 5:3 (2:0, 1:1, 2:2) 2 987
HC Fifejdští Havrani HC Ohrazenice 2:3sn (2:1, 0:1, 0:0) 6 454
HC Pilsner Urquell Košutka HC Mladý Smolivec 1:3 (0:2, 0:1, 1:0) 9 106

 

3. kolo, sobota 18.5.2019

Domácí Hosté     diváků
HC Mladý Smolivec HC Kelts Blatná 5:3 (3:2, 0:1, 2:0) 7 522
HC Ohrazenice HC Pilsner Urquell Košutka 2:4 (2:0, 0:3, 0:1) 9 028
Snail Hunters HC Fifejdští Havrani 4:5 (2:0, 2:4, 0:1) 8 336

 

4. kolo, neděle 19.5.2019

Domácí Hosté     diváků
HC Kelts Blatná HC Fifejdští Havrani 7:3 (3:0, 2:1, 2:2) 4 946
HC Pilsner Urquell Košutka Snail Hunters 8:0 (2:0, 2:0, 4:0) 8 770
HC Mladý Smolivec HC Ohrazenice 3:2 (1:0, 2:1, 0:1) 9 451

 

5. kolo, středa 22.5.2019

Domácí Hosté     diváků
HC Ohrazenice HC Kelts Blatná 0:5 kontumačně  
Snail Hunters HC Mladý Smolivec 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) 9 213
HC Fifejdští Havrani HC Pilsner Urquell Košutka 1:6 (0:1, 0:2, 1:3) 8 323

 

6. kolo, sobota 25.5.2019

Domácí Hosté     diváků
HC Kelts Blatná HC Pilsner Urquell Košutka -:- (-:-, -:-, -:-)  
HC Fifejdští Havrani HC Mladý Smolivec -:- (-:-, -:-, -:-)  
Snail Hunters HC Ohrazenice -:- (-:-, -:-, -:-)  

 

7. kolo, neděle 26.5.2019

Domácí Hosté     diváků
Snail Hunters HC Kelts Blatná -:- (-:-, -:-, -:-)  
HC Ohrazenice HC Fifejdští Havrani -:- (-:-, -:-, -:-)  
HC Mladý Smolivec HC Pilsner Urquell Košutka -:- (-:-, -:-, -:-)  

 

8. kolo, středa 29.5.2019

Domácí Hosté     diváků
HC Kelts Blatná HC Mladý Smolivec -:- (-:-, -:-, -:-)  
HC Pilsner Urquell Košutka HC Ohrazenice -:- (-:-, -:-, -:-)  
HC Fifejdští Havrani Snail Hunters -:- (-:-, -:-, -:-)  

 

9. kolo, sobota 1.6.2019

Domácí Hosté     diváků
HC Fifejdští Havrani HC Kelts Blatná -:- (-:-, -:-, -:-)  
Snail Hunters HC Pilsner Urquell Košutka -:- (-:-, -:-, -:-)  
HC Ohrazenice HC Mladý Smolivec -:- (-:-, -:-, -:-)  

 

10. kolo, neděle 2.6.2019

Domácí Hosté     diváků
HC Kelts Blatná HC Ohrazenice -:- (-:-, -:-, -:-)  
HC Mladý Smolivec Snail Hunters -:- (-:-, -:-, -:-)  
HC Pilsner Urquell Košutka HC Fifejdští Havrani -:- (-:-, -:-, -:-)